Jak vlastními silami za odpoledne vytvořit profi web ve WordPressu a s co nejmenšími náklady

eBook pro úplné začátečníky i pokročilé

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  1. Provozovatelem stránek www.ebookwordpress.cz je Tomáš Andrlík, se sídlem Sukova třída 1556, Pardubice, 530 02, Česká republika, IČ: 88739597, provozovatel je registrován na Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00051120.
  2. Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů včetně případných změn některých zákonů.
  3. Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje.
  4. Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj. zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové a statistické účely nebo za účelem zkvalitňování služeb.

Jaké osobní údaje shromažďujeme O uživateli shromažďujeme tyto osobní údaje: e-mailová adresa (v případě obchodního vztahu ještě: jméno, příjmení, fakturační údaje) Jak s osobními údaji nakládáme

  1. Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány zabezpečeným systémem a uchovávány v bezpečném formátu v databázi provozovatele.
  2. Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel webu Tomáš Andrlík.

Nemám rád spam a dělám vše proto, abych se ho sám nedopouštěl. Všechny zprávy, které rozesílám, jsou opatřeny odkazem pro odhlášení. Pokud zprávy ode mne nechcete dále dostávat, použijte, prosím odhlašovací odkazy nebo mi napište emailem na adresu info@ebookwordpress.cz.